JAS 2014

By | Listopad 24, 2014

W dniach 14-16, 21-23 listopada 2014 r. 15 wędrowników i instruktorów Hufca ZHP Koronowo wzięło udział w Jesiennej Akcji Szkoleniowej zorganizowanej przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Kursy mające na celu przygotowanie przyszłych przewodników i podharcmistrzów do pracy wychowawczej dotykały trzech obszarów: instruktor-wychowawca, instruktor-organizator, instruktor-lider+.

W sumie w Koronowie gościliśmy blisko 100 uczestników oraz prowadzących – członków Chorągwianego Zespołu Kadry Kształcącej. Dziękujemy za pomoc w organizacji przedsięwzięcia:  Panu Dyrektorowi MGOK w Koronowie Zenonowi Rydelskiemu, Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Joannie Jarzewskiej, Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 Zbigniewowi Głogowskiemu - za wsparcie i życzliwość przy organizacji szkolenia.

Pozostaje nam tylko przekuć teorię w praktykę!

PROJEKT_logo

 

  • Jakub Koperski

    Kurs świetny ! Mam nadzieję, że wiedza nabyta przez te dwa pracowite weekendy zostanie wcielona w życie. Sam mam już kilka pomysłów, ale muszę jeszcze trochę sobie wszystko poukładać w głowie. Myślę, że ten kurs to był ogromny zastrzyk energii i pomysłów, a także w pewien sposób motywacji do działania dla wszystkich uczestników, czyli przyszłych przewodników i przyszłych podharcmistrzów.