2RLK – PODSUMOWANIE

By | Październik 28, 2013

W dniach 25-27 października 2013 r. odbył się II Rajd Lotników Koronowskich. Impreza przyciągnęła 133 zuchów i harcerzy z Koronowa oraz z zaprzyjaźnionych środowisk z Chojnic, Łęga, Kutna, Cierpic i Chełmży. Wszyscy z powodzeniem ukończyli szkolenie wojskowe. Rekruci z 1MDW MAGNUM z Chojnic szczęśliwie odnaleźli zaginiony prototyp silnika samolotu i wyjechali z Koronowa z nagrodami za I miejsce w rywalizacji rajdowej. II miejsce zajęli harcerze z Koronowa – 6KGDH CZUPIERZAKI. Na trzecim miejscu uplasowali się rekruci z Kutna – 6GDH TRAPERZY.

Przedsięwzięcie zrealizowane zostało przy wsparciu z budżetu województwa kujawsko-pomorskiego oraz z budżetu gminy Koronowo. Dzięki grantom z miasta i województwa wszyscy uczestnicy wyjechali z nagrodami. Dzięki uprzejmości Dyrektora SP2 w Koronowie mogliśmy bawić się i rezydować w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Podziękowania za wspaniałe ognisko składamy do Nadleśnictwa Różanna - dziękujemy Panu Januszowi Flies za zorganizowanie wieczornego poczęstunku w przemiłej atmosferze. Serdeczne podziękowania dla strażaków z OSP Witoldowo oraz Pani Katarzyny Karwat z Biblioteki Miejskiej w Koronowie za zapewnienie atrakcji na trasie rajdowej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaciętej rywalizacji rajdowej! Serdecznie dziękujemy za przyjazd i wspaniałą zabawę w harcerskiej atmosferze. Zapraszamy za rok!

kuj_pom_koronow_herby