Zaproszenie

By | Październik 10, 2012

W 602 rocznicę Bitwy pod Koronowem mamy przyjemnośc zaprosić Was na dwie imprezy harcerskie organizowane przez Hufiec ZHP Koronowo. W dniach 12-14 października 2012 r. odbędzie się Rajd „2 w 1″. 26 października startujemy z nową inicjatywą – rusza „I Rajd Lotników”.

Na rajdzie „2 w 1″ będziemy świętować rocznicę Bitwy pod Koronowem (Rajd Bitwa) oraz urodziny 8KGDH CZŁAPY.

Dwa tygodnie później zapraszamy na „I Rajd Lotników”. Wydarzenie wyjątkowe, mające na celu upamiętnienie postaci lotników koronowskich. To będzie niezwykły Rajd i wspaniała przygoda. Dzięki współfinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz ze środków Urzęd Miasta Koronowo, możemy zagwarantować cenne nagrody. W połączeniu z zaangażowaniem organizatorów i cennymi doświadczeniami zdobytymi na licznych Rajdach (w tym Rajdzie Grunwaldzkim) Komenda Hufca gwarantuje wspaniałą zabawę. Brakuje nam tylko was! Zgłoszenia? koronowo@zhp.pl.