Zlot Hufca ZHP Koronowo 2009

By | Kwiecień 28, 2009

W dniach 5-7 czerwca 2009 r. odbędzie się Zlot Hufca ZHP Koronowo. Jak pisze dh. Komendant „Pragnę, aby w Zlocie uczestniczyły wszystkie Gromady i Drużyny Hufca Koronowo !!!!! „. Jest to ważne wydarzenie w życiu Hufca. Szykuje się się wiele atrakcji. Będzie czas na zabawę, integrację, ale też będzie to czas podsumowania, podziękowań, wspomnień.


Zlot musi być podsumowaniem całorocznej pracy wszystkich drużyn, dlatego wszystkie ekipy zlotowe zobowiązuję do przygotowania krótkich prezentacji komputerowych oraz wystaw obrazujących historię oraz sukcesy i porażki drużyn w roku szkolnym 2008/2009.

W ramach zlotu zaplanowano:
1.Festiwal Piosenki w kategorii soliśći i zespoły małe/do 3 osób/
2.Konkurs Fotograficzny – ZDJĘCIE ROKU
3.Konkurs Filmowy
4.Spotkanie z żołnierzami kontygentu Irak i Afganistan
5.Spotkanie z taternikiem
6.Olimpiada Hufcowa
7.Zawody na orientację
8.Mistrzostwa w niecodziennych dyscyplinach/np.picie litrowej coca-coli na czas/
9.Zuchowa gra /Po nitce do kłebka/
10.Pokazy strażackie
11.NIESPODZIANKA

Wiem, że z Pioruna, Babińca i Czupierzaków parę osób pragnie odejść z czynnej pracy harcerskiej z różnych względów np.szkoła, matura, chłopak, dziewczyna itd. Dlatego w piątek, 05 czerwca pragnę zaprosić na ognisko wszystkich którzy uczestniczyli w życiu tych 3 drużyn w ostatnich 4 latach. Spokojnie podziękujemy za współpracę tym, którzy będą chcieli odejść, jednocześnie może wrócą do służby te osoby, które z niej z różnych przyczyn odeszły.

Zobowiązuję wszystkich przybocznych o spisanie danych i adresów osób do których powinny być wysłane zaproszenia na to ognisko !!!!!!!

W niedzielę chcę zaprosić do Pólka Seniorów Harcerstwa z Koronowa /tych z lat 1945-49, ale również tych z lat 60-90 XX wieku/.
W roku 2010 będziemy obchodzić 90 lecie ZHP w Koronowie, w którym muszą uczestniczyć wszystkie pokolenia harcerskie !!!!!!!

Oczekuję na Wasze propozycje co do programu !!!!!

Czuwaj!
hm. Włodzimierz Domek
Komendant Hufca ZHP Koronowo